logo

Základní kurzy - lezení na umělé stěně a na skalách
altTyto kurzy zajišťujeme v rámci lezecké školy Summit Drive a vedou je naši proškolení instruktoři. Kurzy jsou vhodné pro začínající lezce a představují první krok pro samostatné lezení.
Kurzy lezení pro začátečníky jsou realizovány na lezecké stěně Hannah v hale Lokomotivy Plzeň a ve skalních oblastech v okolí Plzně – Radyně,  Ždár, Kozelka, Polínko a další.
Nabídka na Summit Drive.
 
Lezení na pískovci
altPískovcové věže představují nejrozsáhlejší lezecký terén v ČR a pískovcové lezení je charakteristické svým velmi tradicionalistickým přístupem. Ve zkratce řečeno - žádné mágo, málo jistících kruhů a používání smyček k jištění.
Pískovce jsou ale také neopakovatelná atmosféra a krásné prostředí.
Nabízím Vám možnost privátního vedení v některé z českých pískovcových lokalit, při kterém se nemusíte bát o své zdraví a můžete vystoupit na spoustu nádherných věží.
Více informací ...
 
Vícedélkové skalní lezení
altLezení více délkových cest patří k největším zážitkům skalního lezce. Velká expozice a délka výstupu umocňují prožitky, ale také vyžadují nové zkušenosti. Odhad vlastních sil, orientace v cestě, znalost objektivních nebezpečí a další. Výstupy jsou vedeny v neledovcových horách Rakouska, Itálie a Slovenska. Doporučuji zejména nádherné lezení se stálým počasím v okolí jezera Lago di Garda
Více informací ...
 


Aktualně

Kalendář na tuto zimu, je už bohužel do konce března 2018 plný

Osmý díl pořadu
Skialpem to začalo s Č4 tentokrát s Rakouského Hochfügenu. Natáčeli jsme v lednu 2017Zima 2014/2015 je již za dveřmi. Doufejme, že bude pro lyžaře stejně přívětivá jako ta loňská (to není žert, sezóna 13/14 byla v Söldenu vynikajicí, chytali jsme sníh z jižního proudění).
Termíny campů pro letošní sezónu najdete v sekci lyže.

nové termíny freeridových campů pro sezónu 2013/2014 jsou tu!
Můžete si vybrat některý z termínů freeridecentra nebo se přihlásit na termín organizovaný speciálně pro Českou skupinu. Více v sekci lyže
Novinka. Freeridové safari po střediscích Sölden, Lech/ Zürs, Sankt Anton, Piztal 3.-7.3.2014

Termíny na sezönu 2012/2013

Další  sezóna 11/12 v Söldenu je před námi. Dokonce i paní zima si dal říct a už jsme si užili první prašanové dny na ledovci. Pro tento rok jsem kromě privátního vedení, vypsal několik campů speciálně pro české lyžaře. Vše o campech najdete na stránkách v sekci lyže

Jako připomínku loňské zimy si můžete prohlídnout třetí klip na stránkách Moab

Druhý  klip na stánkách MOAB.cz je na světě, můžete zde vidět pár záběrů z loňského ježdění

22.11.10  Přednáška o lavinách  - Divadlo pod lampu

Na stránkách MOAB.cz bylo spuštěno první videjko z loňského natáčení 

 

Banner
Banner
Banner
Banner

Fotogalerie

hory-02.jpg

© 2009 Karel Kříž webdesign: POČÍTAČOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík